DT News - Croatia - Poziv na 21. godišnji sastanak ESCD-a: kongres „Esthetic Synergy“ u Beogradu!

Search Dental Tribune

Poziv na 21. godišnji sastanak ESCD-a: kongres „Esthetic Synergy“ u Beogradu!

20. godišnji sastanak Europskog društva za estetsku stomatologiju( izvor slike: ESCD)

sri. 3 srpnja 2024

uštedjeti

Beograd, Srbija:

Drage kolege i prijatelji,

kao predsjednik Europskog društva za estetsku stomatologiju (European Society for Cosmetic Dentistry, ESCD) i jedan od osnivača Udruženja za Estetsku Stomatologiju Srbije (UESS), s velikim zadovoljstvom pozivam vas na naš 21. godišnji sastanak i kongres pod nazivom „Esthetic Synergy“, koji će se održati od 19. do 21. rujna 2024. godine u kultnom, ali suvremenom Sava Centru u Beogradu.

ESCD je društvo koje je 2003. godine osnovala međunarodna grupa stomatologa koji su ujedinili svoje postojeće organizacije s vizijom da ponude doktorima dentalne medicine lak pristup modernim protokolima i znanjima iz različitih područja stomatologije u doba kada je stomatologija počela doživljavati ubrzanu promjenu putem inovativnih tehnologija i pristupe. Želja da uzajamnim povezivanjem, intenzivnom komunikacijom na godišnjem sastanku, ali i lokalnim Stady klubovima omasovimo društvo, rezultiralo je time da broj članova neprekidno raste i trenutačno broji više od 740 članova i 33 Study kluba u Europi, Aziji, Americi i Brazilu. Do sada smo organizirali više od 70 događanja na kojima su naši članovi imali priliku družiti se, učiti, razmjenjivati ideje, ali i održavati prezentacije. Poseban je naglasak uvijek bio na razvijanju novih generacija stručnjaka, predavača i priznatih kliničara.

Na našem godišnjem sastanku imat ćete priliku raspravljati o novim idejama i razvijati ih te iz prve ruke saznati kako različiti pristupi i tehnike mogu doprinijeti unaprjeđenju kvaliteta terapijskih procedura putem kliničkog, ali i laboratorijskog aspekta naše struke.

Prethodnih godina kongresi su se održavali u Velikoj Britaniji, Hrvatskoj, Italiji, Francuskoj, Grčkoj i Poljskoj, a ove je godine čast da ugosti kolege iz cijelog svijeta pripala Srbiji.

Zajedno s Udruženjem za estetsku stomatologiju Srbije (UESS) koje iza sebe ima sedam godina uspješnog rada i organiziranih kongresa pod nazivom Sinergija, želimo da ovogodišnji kongres Esthetic Synergy predstavlja pravu sinergiju suradnje kolega iz Srbije i cijelog svijeta.

Tema ovogodišnjeg kongresa „Esthetic Synergy“ promovira harmoničnu suradnju različitih stomatoloških specijalnosti u postizanju izvanrednih estetskih rezultata. S velikim zadovoljstvom predstavljamo vam vrhunske predavače, od iskusnih profesionalaca do mladih talenata iz cijelog svijeta, koji su spremni podijeliti svoja znanja i iskustva.

U stomatologiji koja se intenzivno mijenja putem tehnologije, protokola, organizacije poslovanja, ali i zahtjeva pacijenata, neophodno je sažimanje znanja iz svih oblasti stomatologije. Polazeći od premise da nitko od nas nije toliko talentiran da u svakoj oblasti bude klinički perfektan, nameće se potreba kliničara da spozna čime koja od specijalnosti može doprinijeti u rješavanju najkompleksnijih terapijskih izazova. „“ ponudit će baš to!

Posebnu pozornost, kao i dosad posvećujemo društvenim događajima, koji su postali popularni među našim članovima. Ove godine pripremili smo druženja koja će se održati na prestižnim lokacijama poput kabaret - kluba „Lafajet“, a predsjednička večera bit će upriličena u Belom dvoru u Beogradu.

Svi bolje radimo kao tim, zato pozivam sve članove stomatološke struke da sudjeluju na kongresu jer upravo sinergijom ideja i energije uvijek dolazimo do najboljih rezultata.

Pridružite nam se u Beogradu tijekom tri nezaboravna dana ispunjena učenjem, povezivanjem i nezaboravnim druženjem. U tom razdoblju godine srpska prijestolnica ima svoje najljepše izdanje.

Registrirajte se i budite dio sinergije koja pomiče granice stomatologije.

Za više informacija i registraciju posjetite našu internetsku stranicu www.escdonline.eu i naše društvene mreže na Instagramu i Facebooku.

Popusti na kotizacije traju do kraja lipnja. Vidimo se u rujnu.

Srdačno vas pozdravljam,

 

Dr. Igor Ristić
Predsjednik ESCD-a

 

To post a reply please login or register
advertisement
advertisement